Двері

Двері від “КОНТИНЕНТАЛЬ” це: Класичні та Модерн, Елітні та Індивідуальні, Престиж та Економ класу рішення.

 
Ми пропонуємо двері від Українських Італійських, Німецьких, Іспанських, Білоруських,  виробників. Ми пропонуємо міжкімнатні та вхідні двері з натурального дерева, які можуть виготовлятись з елітної деревини (дуб, ясен, червоне дерево), також ваші двері можуть бути оздоблені високоякісним шпоном з натуральної деревени, або виготовлені з мдф та оздоблені спеціальною плівкою, чи ламіновані. Також є широкій асортимент металевих та броньованих дверей.
Ви можете здійснити вибір кольорів фарби, лавового покриття та покриті маслом, або використати якусь комбінацію також можливого додавання скла, вітражів, кованих елементів.
Якщо у Вас нестандартні розміри дверей, то ми можемо виготовити їх за індивідуальним замовленням, а також за власним авторським дизайном.
Щоб якість між кімнатних дверей відповідала сучасним стандартам, ретельно підбирається сировина, з якої виготовляють двері. На фабриці обирають лише сертифіковані та екологічно чисті матеріали, які проходять випробування та жорсткий контроль на всіх етапах виробництва.
Великій вибір дверної фурнітури дасть Вам можливість якісно здійснити правильний підбір бажаного.