М2 Декор

Декор від “КОНТИНЕНТАЛЬ” це: Шпалери та Декоративні штукатурки, Ліпний декор та Фрески, Картини та Барельєф, Інструмент для малярних робіт


Ми пропонуємо високоякісні декоративні фарби та штукатурки для внутрішнього і зовнішнього оздоблення відомих італійських, французьких та українських провідних компаній. Ці матеріали не містять розчинників і тому не шкідливі для здоров`я людей, і більш того вони ще й водостійкі. Вони стійкі також до дії сонячних променів, агресивних кліматичних умов, запобігають утворенню цвілі. Крім того, фарби протягом довгих років зберігають первинний колір, тим самим підвищуючи свою практичність і довговічність.

Декоративний ефект на стіні може стати композиційним елементом інтер`еру і такі стіни “оживають” на очах. Ми допоможемо Вам знайти саме те поєднання кольорів, фактур і образів при якому в приміщенні завжди приємно знаходитись, займатись улюбленими справами відчуваючи гармонію внутрішнього світу з оточенням.

“Наше життя – гра із зміною декорацій. Сьогодні і у Вас є можливість грати по своїх правилах, задаючи навколишнім формам колір, змушуючи час завмерти в захваті.”